Cisco Webex

Cisco Webex ile her cihazdan ve her ortamda birlikte çalışma deneyimiyle tanışın.

Görüntülü görüşme cihazı, akıllı tahta, kablosuz sunum, içerik paylaşımı ve bir arada çalışma ortamı. Bilgisayar, tablet, telefon ve Webex kitleri ile birlikte her ortamdan aynı görüşmeye katılmak artık çok kolay.

Çalışma ortamınıza kurum içi ve kurum dışı bağlantılarınızı kaydederek bir takım oluşturun. Takım içerisinde anlık mesajlaşma, dosya ve uygulama paylaşımlarında bulunun. İsterseniz saniyeler içinde görüntülü görüşme başlatın, isterseniz görüşmeyi “Webex Oda Kiti” veya “Webex Tahta”  cihazına aktarın. Akıllı tahta üzerinde yaptığınız çizimlere diğer kullanıcılar da dahil olabilir ve mükemmel bir çalışma ortamı yakalayabilirsiniz.

Dünya lideri “Webex Meetings”, “Webex Teams” , “Webex Board” ve “Webex Room Kit” iş birliği platformları bir arada çalışmayı kolaylaştırıyor.

Çalışma ortamınız yalnızca toplantı odası olmamalıdır. Toplantı ortamınızı tüm dünyaya, herhangi bir cihaza bağlı kalmaksızın, hızlı bir biçimde ve zengin içeriklerle sağlayabilirsiniz.

Nexgen uzman mühendisleri kurumunuz için gerekli kurumsal iletişim altyapısını en doğru şekilde tasarlayarak ihtiyacınız olan çözümleri uygun maliyetlerle ve kurum içi iletişimi azami seviyeye çıkaracak şekilde sağlayacaktır.

2020-05-03T15:18:29+03:00

Çözümlerimizle ilgili bilgi almak için

BİZE ULAŞIN

Hakkımızda

Sistem Entegratörü ve Danışmanlık üzerine IT sektöründe 20 yıla varan bir Know-How ve tecrübe üzerine kurulmuş genç, dinamik ve proaktif bir ekipten oluşur.

SON TWEETLER

İletişim

  • İcadiye Mah. İcadiye Bağlarbaşı Caddesi No:65/5 Üsküdar
  • 0850 532 25 00