Dış Kaynak Kullanım Profesyonel hizmetleri alırken maliyetlerinizi düşürün!
Dış Kaynak Kullanım 2020-05-06T00:38:57+03:00

%59

İşletmelerin %59 u maliyetlerini azaltmak için dış kaynak kullanımına yönelmektedir.

Dış Kaynak Kullanımı bir şirketin asıl uzmanlık alanına odaklanıp uzmanlık alanı dışındaki konularda profesyonel hizmet alması anlamına gelmektedir. 

Günümüzde şirketler rekabetçi iş dünyasının şartları gereği sadece kendi profesyonel kabiliyetleri üzerine odaklanarak başarılı olabilmekte hatta varlıklarını devam ettirebilmektedirler.

Tüm sektörlerin günümüzde ihtiyaç duyduğu bilişim teknolojileri alanında ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için kalifiye personel, altyapı, donanım ve yazılım yatırımları yapmaları zorunluluğu doğmuştur. Tüm bu süreçlerin toplam maliyeti ise genellikle çok yüksektir.

Karlılık oranlarının çok düştüğü günümüz rekabetçi iş dünyasında  bilişim teknolojileri ihtiyaçlarınızı NexGen’in Dış Kaynak Kullanımı metoduyla karşılayabilirsiniz.

Neden Dış Kaynak?

Esnek

Full time ve yarı zamanlı veya isteğinize göre haftada birkaç gün personel bulundurma hizmeti alabilirsiniz.

Basit

Personelin belirlenmesi, tüm giderleri ve özlük hakları NEXGEN’e ait olup firmanıza tamamen gider olarak gösterebileceği bir hizmet faturası kesilmektedir.

Sürekli

Bu hizmet kapsamında personelin hasta olması izin vb durumlarda yerine başka bir personel konumlandırarak hizmet sürekliliği sağlanmaktadır.

Ölçülebilir

Yapılan tüm çalışmalar günlük olarak raporlanır, talebinize göre basılı yada elektronik ortamda hizmet faturası ile ilgili kişilere iletilir.

Çözümlerimizle ilgili bilgi almak için

BİZE ULAŞIN

Hakkımızda

Sistem Entegratörü ve Danışmanlık üzerine IT sektöründe 20 yıla varan bir Know-How ve tecrübe üzerine kurulmuş genç, dinamik ve proaktif bir ekipten oluşur.

SON TWEETLER

İletişim

  • İcadiye Mah. İcadiye Bağlarbaşı Caddesi No:65/5 Üsküdar
  • 0850 532 25 00