Dış Kaynak Hizmetleri

Dış Kaynak Kullanımı bir şirketin asıl uzmanlık alanına odaklanıp uzmanlık alanı dışındaki konularda konunun uzman şirketlerinden hizmet alması anlamına gelmektedir. Günümüzde şirketler rekabetçi iş dünyasının şartları gereği sadece kendi profesyonel kabiliyetleri üzerine odaklanarak başarılı olabilmekte hatta varlıklarını devam ettirebilmektedirler.

Tüm sektörlerin günümüzde ihtiyaç duyduğu temel alan olan bilişim teknolojileri alanında ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için kalifiye personel, altyapı, donanım ve yazılım gibi birbirinden farklı alanlara yatırım yapmaları zorunluluğu doğmuştur. Tüm bu süreçlerin toplam maliyeti ise genellikle çok yüksektir. Bu sebepten dolayı kârlılık oranlarının çok düştüğü günümüz rekabetçi iş dünyasında şirketler bilişim teknolojileri ihtiyaçlarını NexGenın Dış Kaynaklar Kullanımı metoduyla karşılayabilirsiniz.

Dış Kaynak  iletişim formu

  Adınız (required)

  E-Mail Adresiniz (required)

  Şirketiniz

  Telefon Numaranız

  Your Message

  Dış Kaynak kapsamında sunduğumuz hizmetler

  • Full time ve yarı zamanlı veya müşterinin isteğine göre haftada birkaç gün personel bulundurma olarak özetleyebiliriz.
  • Personelin tüm giderleri ve özlük hakları NEXGEN’e ait olup firmanıza tamamen gider olarak gösterebileceği bir hizmet faturası kesilmektedir.
  • Bu hizmet kapsamında personelin hasta olması izin vb durumlarda yerine başka bir personel konumlandırarak hizmet sürekliliği sağlanmaktadır.
  • OUTSOURCING-Full time ve yarı zamanlı veya müşterinin isteğine göre haftada birkaç gün personel bulundurma olarak özetleyebiliriz.
  • Yapılan tüm çalışmalar günlük olarak raporlanır, talebinize göre basılı yada elektronik ortamda hizmet faturası ile ilgili kişi ve departmanlara iletilir.