Tümleşik İletişim Ekibiniz beraber çalışırken sınırlara bağlı kalmadan tüm kaynaklarınıza hızlı ve güvenli olarak erişsin
Tumlesik İletisim Çözümleri 2021-12-07T15:25:31+03:00

%86

Çalışanların ve yöneticilerin %86’sı iş yerindeki hataların iletişim eksikliği ve bir arada çalışamamaktan kaynaklandığını düşünüyor.

“Salesforce”

Rekabetin çok yüksek olduğu iş dünyasında sürekli hareket halinde olan profesyonellerin eksiksiz bir işbirliği deneyimi yaşamasını sağlıyoruz.

İletişim ve işbirliği teknolojisi bireylerin, çalışma gruplarının ve kurumların kendi içlerinde ya da birbirleri ile veri ve bilgi alışverişi için kullandıkları dijital bir platformdur.

İletişim ve işbirliği sistemleri farklı yerlerde veya aynı yerde farklı zamanlarda bulunan birey ya da grupların iletişim gereksinmelerini karşılamak için kullanılmaktadır. İletişim farklı zamanlarda gönderilen iletilerle gerçekleşebileceği gibi, iletileri eşzamanlı olarak paylaşma biçimini de alabilmektedir.

Ayrıca; mağazadaki müşterinin, mobil müşteri temsilcisinin, ofisteki yöneticinin ve ya uzaktaki uzmana danışan bir teknisyenin daha iyi servis, katılım ve üretkenlik yanında değerli olduğunu hisettirecek şekilde merkezi iletişimle entegre deneyim sağlamaktadır.

İletişim ve iş birliği sistemleri kullanıcıların bilgi paylaşımı ve uyumlu hareket etme gereksinimlerini başlıca 3 düzeyde karşılar:

  • Eşgüdüm
  • Eşeylem
  • İş birliği

Çözümlerimizle ilgili bilgi almak için

BİZE ULAŞIN

Hakkımızda

Sistem Entegratörü ve Danışmanlık üzerine IT sektöründe 20 yıla varan bir Know-How ve tecrübe üzerine kurulmuş genç, dinamik ve proaktif bir ekipten oluşur.

SON TWEETLER

İletişim

  • İcadiye Mah. İcadiye Bağlarbaşı Caddesi No:65/5 Üsküdar
  • 0850 532 25 00