Masaüstü ve Mobil Cihaz Yönetimi

Desktop Central, sunucuların, dizüstü bilgisayarların, masaüstü bilgisayarların, akıllı telefonların ve tabletlerin merkezi bir konumdan yönetilmesine yardımcı olan entegre bir masaüstü ve taşınabilir cihaz yönetim yazılımıdır.

Yamaların kurulumu, yazılım dağıtımı, IT Varlıklarının yönetimi, yazılım lisanslarının yönetimi, yazılım kullanım istatistiklerinin gözetimi, USB cihaz kullanımının yönetimi, uzaktaki masaüstlerinin kontrol edilmesi ve diğer birçok rutin masaüstü yönetim görevini otomatikleştirin. Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerinin yönetimini desteklemektedir.

 

 

Taşınabilir cihazlarınızı profil ve politika konuşlandırması yapacak şekilde yönetin, cihazları Wifi, VPN, E-posta hesapları vb. için yapılandırın, kamera, tarayıcı vb. kullanımına yönelik kısıtlamalar uygulayın ve cihazlarınızı parola etkinleştirme, uzaktan kilitleme/silme vb. uygulayarak güvenlik altına alın. Tüm iOS, Android ve Windows akıllı telefonlarınızı ve tabletlerinizi yönetin.

NexGen, sistem yöneticililerinin işlerini kolaylaştıran ve kurumların BT altyapılarına değer katan çözümler ile her zaman yanınızda!

2020-05-03T19:43:14+03:00

Çözümlerimizle ilgili bilgi almak için

BİZE ULAŞIN

Hakkımızda

Sistem Entegratörü ve Danışmanlık üzerine IT sektöründe 20 yıla varan bir Know-How ve tecrübe üzerine kurulmuş genç, dinamik ve proaktif bir ekipten oluşur.

SON TWEETLER

İletişim

  • İcadiye Mah. İcadiye Bağlarbaşı Caddesi No:65/5 Üsküdar
  • 0850 532 25 00