Siber Güvenlik Danışmanlığı

Siber saldırıların ve veri ihlallerinin büyümesi her sene hızla artarken, siber güvenlik stratejik ve yüksek önceliklidir.

  • Hem stratejik hem de operasyonel olarak kritik rollerdeki yöneticiler aşağıdaki hayati soruları cevaplamalıdır:
  • Dijital dönüşümü kabul edilebilir risklerle birleştirmek mümkün mü?
  • Mevcut BT güvenlik uygulamalarınızı daha fazla veri ve müşteri odaklı olacak şekilde nasıl dönüştürüyorsunuz?
  • Güvenlik / gizlilik düzenlemeleri ve şirket politikalarına uygun musunuz?
  • Web siteniz, uygulamalarınız, veri merkezleriniz ve verileriniz güvenli mi?
  • Güvenlik personeli yeterli ve eğitimli mi?

Uygun siber güvenlik değerlendirmelerini yaparak kuruluşunuz hassas verilerinizi ve varlıklarınızı korumak için doğru strateji ve dönüşüm programını tanımlayabilir.

“Etkili siber güvenlik ve rekabet gücü için içgörü ve strateji”

Güvenlik açıklarınız ve güvenlik denetimleriniz hakkında ne kadar çok bilgi sahibi olursanız, yönetim, risk ve uyumluluk için etkili prosedürlerle kuruluşunuzu daha fazla güçlendirebilirsiniz.

Siber güvenlik danışmanlık hizmetlerimiz, hassas verilerinizi, kritik altyapılarınızı ve uygulamalarınızı değerlendirerek güvenlik yönetiminiz hakkında bilgi verir. Doğru stratejiyi, hedef işletim modelini ve uyumluluk yapısını tanımlamak ve uygulamak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Güvenlik tasarımınızın ve operasyonlarınızın stratejik hedeflerinizi ve iş sürekliliğinizi desteklemesini sağlıyoruz.

NexGen, Dijital dönüşüm yolculuğunuzun bir parçası olarak, siber güvenlik stratejisini önceden planlayarak, uyumlu kalmanız ve maliyet tasarrufu sağlayarak  daha güvenli bir konumda olmanız için sizinle birlikte çalışıyor.

İlgili Yazılar

2020-05-03T15:23:53+03:00

Çözümlerimizle ilgili bilgi almak için

BİZE ULAŞIN

Hakkımızda

Sistem Entegratörü ve Danışmanlık üzerine IT sektöründe 20 yıla varan bir Know-How ve tecrübe üzerine kurulmuş genç, dinamik ve proaktif bir ekipten oluşur.

SON TWEETLER

İletişim

  • İcadiye Mah. İcadiye Bağlarbaşı Caddesi No:65/5 Üsküdar
  • 0850 532 25 00